СМІЛИВІ ІНТЕР'ЄРИ

вибухові ідеї для яскравих індивідуальностей

ЕКСПЕРИМЕНТИ З ПРОСТОРОМ

нестандартне планування

НОВІ КОМПОЗИЦІЇ

унікальні та особливі рішення

ПОЄДНАННЯ МАТЕРІАЛІВ
проекти з використанням різних матеріалів для оздоблення

ЕНЕРГІЯ ІДЕЇ

РУЙНУЄ ОБМЕЖЕННЯ

Життя складається з викликів. З перших і до останніх днів воно перевіряє нас. На силу волі, на міцність, на відданість ідеям та принципам, на людяність і доброту.

Та є одна особлива перевірка – на здатність мислити і творити. І той, хто її пройшов отримує особливу винагороду – щастя від реалізації задуманого.

Багаторічний досвід роботи в сфері дизайну та проектування підказує нам, що що обмеження існують лише в нашій уяві. Немає нічого неможливого і навіть найскладніші завдання можна подолати ідеями та енергією креативу.

Ви можете замовити проект ванної кімнати і бути впевненими, що ми це зробимо красиво, вчасно і з урахуванням Ваших побажань.

в пошуках особливого дизайну?

ДИЗАЙН-ПРОЕКТИ ВІД DОМІНІК

Затишок, гармонія і дотримання стилістичних особливостей – основа традиційних інтер’єрів. Скромно, вишукано чи навіть пафосно – ми готові до виконання таких проектів.

Бездоганна чистота інтер’єру. Безмежний простір та культ ідеальних пропорцій. Надсучасні технології та прогнозування тенденцій майбутнього – від таких проектів ми отримуємо справжнє задоволення.

Бачення, яке руйнує шаблони. Ідеї, що виходить за межі стилю.  Безроздільне панування унікального і особливого. Такі проекти ми любимо найбільше.

Замовити проект ванної - Домінік Вінниця

ВІЗУАЛІЗАЦІЯ

Закохатися у інтер’єр своєї майбутньої оселі – найнадійніше джерело енергії, яке дає сили довести ідею до логічного завершення. Тому, перед початком ремонтних робіт важливо мати детальну уяву про задумане.

З нами це просто. Якісна візуалізація проекту – наша конкурентна перевага!

Вражаюча реалістичність дизайн-проектів від DОМІНІК – саме те, що потрібно для початку рішучих дій. Ми досягаємо спільного розуміння поставленого завдання разом з Вами.

Безкомпромісна прискіпливість до деталей, врахування усіх тонкощів та нюансів та здоровий перфекціонізм на усіх етапах створення проекту – гарантує успіх.

Замовити проект ванної