ДИЗАЙН-СТУДІЯ DОМІНІК

втілюємо мрії...

ОСНОВА НАШИХ ПРОЕКТІВ

Кожен сантиметр Вашої ванної кімнати буде використаний ефективно. Постійне самовдосконалення та спеціальна освіта фахівців нашої команди дозволяє нам впевнено вирішувати найскладніші просторові та ергономічні рішення. Все поміститься, буде зручно та надійно.

Останні світові тренди, нові колекції, яскраві кольори та традиційна гармонія – ми знаємо як це буде виглядати. Ці знання не заважають нам чути Ваші побажання. Ми швидко здогадаємося. Вистачить декількох слів чи натяків і Ваша ідея розцвіте новими фарбами та відтінками.

Дизайн санвузлів – продовження загального інтер’єрного рішення Вашої оселі. Поділіться з нами власним баченням і ми зробимо все так, щоб готове рішення було краще ніж мрія.

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО?

Три простих кроки

1

Ви приходите з ідеями, мріями та фантазіями. Можете брати з собою сумніви та страхи. Не біда, якщо прийдете без ідей. В нас їх повно.

2

Ми все вислуховуємо, приймаємо ідеї, додаємо фантазій та підсилюємо мрії. Потім розвіюємо сумніви та страхи і додаємо креативу та досвіду.

3

Ви відпочиваєте, а ми готуємо дизайн та підбираємо матеріали. Періодично запрошуємо Вас на каву та для перевірки чи відповідає реалізація задуму.

ОКЕАН ОРИГІНАЛЬНИХ РІШЕНЬ

Те що Вам здається складним, або часом навіть таким, що взагалі не має рішення – може бути простим та реальним. Набутий з роками досвід, та величезні масиви інформації, що проходять через нас надають впевненості у власних силах, та можливостях. Ми віримо що для нас не існує задач, які ми не зможемо виконати.

ЯК ЗАМОВИТИ ПРОЕКТ?

проектування інтер’єрів від дизайн-студіі Dомінік