Іспанська керамічна плитка від Saloni Ceramica. Новинки 2018 року.

Іспанська керамічна плитка від Saloni Ceramica. Новинки 2018 року.

Іспанська керамічна плитка від Saloni Ceramica. Новинки 2018 року. 1920 1400 DOMINIK

Іспанська керамічна плитка Saloni Ceramica … Одразу чотири колекції поповнили асортимент салонів Домінік. Новинки 2018 року, колекції – Jewell, Kronos, Textural і Carousel вже доступні для замовлень в салонах Домінік в Вінниці.

Іспанська керамічна плитка – ці слова чітко визначають певний рівень якості та дизайну, незалежно від компанії-виробника. А плитка Saloni Ceramica – завоювала негласний статус “елітної”,  добре відома на ринку і користується заслуженою популярністю.

Дизайнери компанії Saloni Ceramica на диво послідовно дарують нам прекрасні інтер’єрні рішення, вражаючи нас тонким відчуттям відтінків, кольорів та приголомшливою грою рел’єфних текстур. Вони не розчарували нас і цього разу.

Іспанська керамічна плитка – ці слова чітко визначають певний рівень якості та дизайну, незалежно від компанії-виробника.

Всі новинки виконані в м’яких тонах, немає різких переходів і контрастів. Теплий, життєвий простір наповнений затишком та спокоєм – завдання, яке буде успішно вирішене за допомогою керамічної плитки Saloni Ceramica.

Очевидним лейтмотивом колекцій є натуральна біла глина. Вона дарує нам ні з чим незрівнянну магію чогось натурального і справжнього. До плитки прямо хочеться торкнутися, провести рукою і відчути приємну шорсткість або глянсову поверхню. І, напевно, саме ці відчуття і є найвищою оцінкою керамічної плитки Saloni Ceramica.

Нижче ми викладаємо кілька красивих фото інтер’єрів з використанням іспанської плитки Saloni Ceramica і короткі технічні описи. Але ніякі зображення не зможуть замінити реальні враження, які можна отримати в салоні. Тому запрошуємо Вас в салони Домінік в Вінниці, переконатися що плитка Saloni Ceramica заслуговує на особливу увагу.

Carousel

Jewell

Kronos

Textural