Фабрика Cersanit відкриває секрети…

Фабрика Cersanit відкриває секрети…

Фабрика Cersanit відкриває секрети… 1920 1080 DOMINIK

Фабрика Cersanit відкриває секрети …

Бути по-справжньому переконливим, не просто зрозуміти, а відчути можна тільки переконавшись особисто. Реальний досвід і власні відчуття завжди були сильнішими за усі теорії. Ми це чудово розуміємо, і тому регулярно приймаємо участь в навчаннях, які проводять наші постачальники.
Зовсім недавно декілька представників команди Домінік відвідали виробництво компанії Cersanit (Церсаніт). Співробітники компанії провели нам прекрасну екскурсію і відкрили таємниці створення керамічної плитки.

Безумовно, Cersanit – авторитетний виробник. Продукція цього бренду користується величезним успіхом на українському ринку, і прекрасно продається в вінницькому регіоні. І нам здавалося, що ми знаємо все про керамічну плитку і сантехніку Cersanit. Але побачене справило величезне враження на нашу команду. Нас познайомили з усіма етапами виробництва, показали складне устаткування і познайомили з новинками і найближчими планами.

Від компанії Домінік виробництво відвідали:
Мазур С., Рожковська А., Колісниченко Н., Овсюки В., Бойчук М., Бабин М., Єльцов Д., Мельник С., Чорномаз О.
Було дуже цікаво і пізнавально. Ми дякуємо керівництву компанії Cersanit за захоплюючу розповідь і позитивні враження.

Фабрика Cersanit | Екскурсія колективу Домінік

Команда Домінік. Фабрика Cersanit Квітень 2018


Домінік на фабриці Cersanit

Гарний настрій та заряд енергії гарантовано!

Cersanit SA – це група компаній, що динамічно розвиваються, і працюють на міжнародному ринку керамічної плитки та сантехніки. Група Cersanit складається з відомих європейських брендів: Cersanit, Opoczno, Meissen Keramik, Pilkington’s і Mei.
Продукція бренду Cersanit представлена а усіх країн Європейського Союзу, ринках Східної Європи, Близького Сходу, а також країн Центральної Азії та Північної Африки. Завдяки потужній структурі Cersanit Group здатна швидко реагувати на регіональні виклики та адаптувати свою пропозицію до місцевої специфіки. Вона забезпечує ефективне та професійне обслуговування клієнтів на всіх територіях які охоплює.