Домінік – найкращий магазин сантехніки та кераміки у Вінниці!

Компанія Домінік стала переможцем конкурсу Народний Бренд 2018 у Вінниці

Домінік – найкращий магазин сантехніки та кераміки у Вінниці!

Домінік – найкращий магазин сантехніки та кераміки у Вінниці! 1920 1280 DOMINIK

“Найкращий магазин сантехніки та кераміки у Вінниці за результатами голосування конкурсу Народний бренд 2018!”  Так приємно повторювати ці слова знову і знову…

Домінік – це не просто компанія. В першу чергу це колектив, ми живі люди і нам надзвичайно приємно отримати будь-яку позитивну оцінку своєї роботи. Тим більше, коли йдеться про народне визнання.

Конкурс Народний бренд має серйозну історію. Вже 17 років триває голосування у різних номінаціях. Конкурс відомий та авторитетний і голосування проводиться з використанням сучасних технологій, які виключають фальсифікації та зловживання.

Конкурс Народний бренд проводиться 17 років і є найвідомішим рейтингом у різних видах бізнесу.

Варто зауважити, що непросто отримати зворотний зв’язок з позитивними відгуками про свою справу. Люди охоче пишуть скарги, чи критикують, а гарна робота сприймається як належне. Ця обставина робить отримане визнання ще дорожчим для нас.
Цього року у голосуванні Народний бренд 2018 у Вінниці прийняли участь понад 16 000 жителів міста. Оцінювались компанії, які займаються різними сферами діяльності, але у номінація “Найкращий магазин сантехніки та кераміки” ми отримали почесне перше місце.

Цікаво, що Домінік отримує визнання “Народний бренд” вже не вперше. У 2015 та 2016 році ми вже отримували перші місця, а у 2017 – друге. І така вже доля лідера – втрачати це перше місце дуже і дуже не хотілося. Напевне у 2017 ми щось зробили не так, але у цьому році впевнено надолужили втрачене.
Хочемо подякувати усім, хто нас підтримав. Ми отримали величезний заряд позитиву та енергії для продуктивної роботи.

– Що ми відчуваємо?
Звичайно, радість від успіху. Але так вже влаштована людина, що крім радості ми відчуваємо відповідальність та будуємо плани на майбутнє. Думаємо вже зараз чим будемо радувати та дивувати, що будемо змінювати та покращувати.
Хочемо стати ще кращими і зробити так, щоб на запитання
– “Який найкращий магазин сантехніки та кераміки?”
була лише одна відповідь
– “Домінік”.

Результати рейтингу на офіційній сторінці Народного Бренду РЕЗУЛЬТАТИ