Компанія Домінік стала переможцем конкурсу Народний Бренд 2018 у Вінниці
Домінік – найкращий магазин сантехніки та кераміки у Вінниці! 1920 1280 DOMINIK

Домінік – найкращий магазин сантехніки та кераміки у Вінниці!

Цього року у голосуванні Народний бренд 2018 у Вінниці прийняли участь понад 16 000 жителів міста. Оцінювались компанії, які займаються різними сферами діяльності, але у номінація “Найкращий магазин сантехніки та кераміки” ми отримали почесне перше місце.

Іспанська керамічна плитка від Saloni Ceramica. Новинки 2018 року. 1920 1400 DOMINIK

Іспанська керамічна плитка від Saloni Ceramica. Новинки 2018 року.

Іспанська керамічна плитка – ці слова чітко визначають певний рівень якості та дизайну, незалежно від компанії-виробника. А плитка Saloni Ceramica – завоювала негласний статус “елітної”,  добре відома на ринку і користується заслуженою популярністю.

Концепція 10° від Ravak
Концепція 10° від Ravak 1920 1125 DOMINIK

Концепція 10° від Ravak

Концепція 10° – звучить інтригуюче, правда? Ось і нас зацікавила новина з такою назвою від компанії Ravak. У розмаїтті сучасних дизайнерських ідей легко згубитися та заплутатися. Існує просто таки неймовірна кількість інтер’єрних рішень, проте не так часто звучить виразна концепція. І мова не йде про приналежність до стилю. Цього разу ми розповімо про коцепцію дизайну, яка вирішує проблеми функціональності.

Фабрика Cersanit відкриває секрети… 1920 1080 DOMINIK

Фабрика Cersanit відкриває секрети…

Cersanit – авторитетний виробник. Продукція цього бренду користується величезним успіхом на українському ринку, і прекрасно продається в вінницькому регіоні. І нам здавалося, що ми знаємо все про керамічну плитку і сантехніку Cersanit. Але побачене справило величезне враження на нашу команду. Нас познайомили з усіма етапами виробництва, показали складне устаткування і познайомили з новинками і найближчими планами.

Geberit
Поїздка на Geberit 1920 1080 DOMINIK

Поїздка на Geberit

Компанія Geberit регулярно влаштовує ознайомчі поїздки на виробництво для ближчого знайомства з продуктом і технологіями. Треба відзначити, що продукція компанії є дуже популярною у всьому світі і український ринок не є винятком.